Zeytinburnu Kurutma Makinası Servis

Zeytinburnu Kurutma Makinası Servis olarak, kurutma makinelerinizin sıhhatli yaşam mevzusunda en yakın ustalaşmış yardımcılarınız bulunduğunu belirtiyoruz. Kurutma makineleri evinizde çamaşırlarınızı kuruturken nemli havanın nüfus edilmemesini sağlamakla beraber, alerjik hastalıkları olan ve bu tür hastalıklara karşı önlem amaçlayan kişiler için son aşama sıhhatli bir yöntemdir.

Zeytinburnu Kurutma Makinası Servis Telefon Numarası

Makinenizin termostatı, rezistansı, tuş takımları yada daha değişik teknik problemlerle karşılaştığınızda yapmanız ihtiyaç duyulan öncelikle güvenlik tedbirleri almak ve sonrasında Zeytinburnu Kurutma Makinası Servis davet merkezine bu durumu bildirerek teknik hizmet talebinde bulunmaktır.

Kurutma Makinası Servis ENERJİ TASARRUF UYARILARI

Zeytinburnu Kurutma Makinası Servis olarak kullanıcılarımızı düşünüyor, sizlere cihazlarınızı kullanırken iyi mi daha iyi performans ve yakıt tasarrufu sağlayabileceğiniz mevzusunda bazı püf noktaları belirtiyoruz.

Çamaşır yıkama makinenizde çamaşırları en yüksek sıkma devir sayısı ile sıkınız. Mesela 800 U/dak. yerine 1600 U/dak. sıkma devir sayısını seçtiğiniz takdirde kurutma işleminde % 30 enerji ve süre kazancınız olacaktır.

Seçtiğiniz kurutma programına ilişkin tam kapasite çamaşır miktarından faydalanınız. Tüm çamaşır miktarını göz önüne alırsanız, harcanan enerjinin fazlaca azca bulunduğunu görmüş olacaksınız.

Kurutma süresinin gereksiz yere uzatılmasını ve fazla enerji tüketimini şöyleki önleyebilirsiniz;

Kurutma esnasında makinenin bulunmuş olduğu yerin kafi derecede havalandırılmasını sağlayınız.
Her kurutma işleminden sonrasında makinenin filtresini temizleyiniz.
Zeytinburnu Kurutma Makinası Servis KISA BİLGİLER
Çamaşır makinesinde yıkanmış çamaşırları birazcık havalandırarak kazandan çıkartınız ve şu özelliklere gore ayırınız.

 • İstenilen kurutma kademesi
 • İplik ve dokuma eşeysel
 • Aynı boyutlar
 • Sıkma işleminin sonunda aynı rutubet derecesi kullanılmalıdır. Bu sayede çamaşırlarınız eşit derecede kuruyacaktır. Çamaşırların içinde bulunan deterjan ölçü kabını çıkarıp alınız. Bunun benzer biçimde yabancı maddeler eriyebilir ve kurutma makinesine ve çamaşırlara zarar verebilirler.
 • İçi dolgulu çamaşırların dolgularının dışarı çıkmaması için dikiş yerlerini denetim ediniz.
 • Nevresim ve yastık kılıflarının içine ufak çamaşırların kaçmaması için ilikleyiniz.
 • Kopça ve fermuarları kapatınız. Kumaş kemer ve önlüklerin kuşaklarını birbirlerine bağlayınız. Yerinden çıkmış sutyen belenlerinin sökülmüş fitillerini dikiniz yada belenleri tamamen çıkartınız.
 • Açmak için Kapak tuşuna basınız. Çamaşırları hafifçe gevşek bir durumda kazanın içine yerleştiriniz.
 • “Program Tablosu” bölümünde yazılan maksimum doldurma kapasitesine dikkat ediniz.
 • Kazanın aşırı doldurulması çamaşırın hırpalanmasına ve kurutma işleminin engellenmesine sebep olur. Kurutma makinesinin kapağını kapatmadan ilkin filtrenin yerinde olup olmadığını denetim ediniz.
 • Kapağı kapatırken arasına çamaşırların sıkışmamasına itina gösteriniz. Çamaşırlar zarar görebilir.
 • Kapağı hafifçe bir hareketle kapatınız isterseniz kapağı yaslanarak yada bastırarak kapatabilirsiniz. Cihazlarınızda oluşabilecek arıza durumlarında yapmanız ihtiyaç duyulan, Zeytinburnu Kurutma Makinası Servis davet merkezi ile iletişime geçmektir.